Sigesbeckia Orientalis Extract

OBJEVTE

Extrakt Sporýšovky východní (Darutoside)

OBJEVTE

Extrakt Sporýšovky východní (Darutoside)

Obecné informace

Obecné informace

Nedostatky pleti
· Linky a vrásky
· Ztráta pevnosti

Co hledat na seznamu složení
Extrakt Sigesbeckia Orientalis (St. Paul’s Wort), sporýšovka východní, darutoside

Proč jej vaše pleť potřebuje
Jak stárneme, kolagen v naší pleti se začíná rozkládat. K tomu dochází vlivem kumulativního vystavení organismu agresorům z okolního prostředí, které způsobuje četné projevy stárnutí , jako jsou linky a vrásky nebo ztráta pevnosti a pružnosti. Sporýšovka (Sigesbeckia) funguje jako ingredience podporující přirozenou tvorbu kolagenu a zachovat tak hutnost pleti.

Expertiza Clinique
V našem Clinique očním krému Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Eye Cream funguje sporýšovka v synergii s peptidy obsaženými v komplexu CL1870™ a pomáhá tak podpořit přirozenou tvorbu kolagenu v pleti a podpořit tak její celkovou integritu.

Dobré znát...
Sigesbeckia, u nás známá jako Sporýšovka východní, je jednoletá bylina typická pro tropický, subtropický a mírný podnebný pás.

Další klíčové složky

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.