Obecné informace

Obecné informace

Nedostatky pleti
· linky a vrásky
· mdlý tón pleti
· nerovnoměrný tón pleti

Co hledat na seznamu složení
Retinol

Proč jej vaše pleť potřebuje
Pokud chcete redukovat linky a vrásky a odhalit mladistvý vzhled své pleti, měli byste do své péče rozhodně zařadit retinol. Tato čistá forma vitamínu A pomáhá zpomalit přirozený proces stárnutí pleti a obnovit tvorbu kolagenu a elastinu - dvou základních prvků, které pomáhají udržet pleť hladkou a pevnou. Retinol také urychluje obnovu kožních buněk a odhaluje tak hladší a zářivější vzhled pleti.

Expertíza Clinique
V prvních týdnech používání může retinol způsobit jemné loupání, šupinkování či suchost pleti, které signalizují proces její obnovy.Noční booster Clinique Fresh Pressed™ Overnight Booster s čistým vitamínem A (Retinolem) kombinuje retinol s pečujícícm sérem pro minimální podráždění pleti. Vitamín je rovněž nejvíce účinný, když je naprosto čerstvý, proto je jeho balení vzduchotěsné a chrání jej před světlem, aby vaše péče dosáhla těch nejlepších výsledků.


Co o něm říkají Clinique dermatologové
"Retinol je základním elementem v antiage péči o pleť, jelikož vyhlazuje pleť a eliminuje vrásky", vysvětluje Dr. Emma Wedgeworth, certifikovaná dermatoložka působící v Londýně.

Skin School | Poznejte složení našich produktů: retinol

Dr. Emma Wedgeworth, dermatoložka Clinique, vysvětluje, proč je retinol mezi anti-age účinnými látkami vyvažován zlatem, a jaká pravidla dodržovat při jeho používání.

The Wink - Watch Video


The Wink

“Používejte retinol večer.”

— Clinique dermatoložka Dr. Wedgeworth


The Wink

“Používejte retinol večer.”

— Clinique dermatoložka Dr. Wedgeworth

Retinol


#PÉČE

"Život začíná být náročný. Dny se prodlužují. Moje pleť tím ale neutrpí. Díky téhle roztomilé dvojce, která promění jakýkoliv krém v anti-age zázrak."

@loveinsmallspaces_


#PÉČE

"Život začíná být náročný. Dny se prodlužují. Moje pleť tím ale neutrpí. Díky téhle roztomilé dvojce, která promění jakýkoliv krém v anti-age zázrak."

@loveinsmallspaces_

More Key Ingredients

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.