Obecné informace

Obecné informace

Nedostatky pleti
· linky a vrásky
· ztráta pevnosti

Co hledat na seznamu složení
Varianty acetylhexapeptidů, acetyl oktapeptidů, palmitoyl oligopeptidů, palmitoyl tetrapeptidů, palmitoyl hexapeptidů a další

Proč je vaše pleť potřebuje
Peptidy jsou aminokyseliny, které pomáhají v pleti zvýšit její přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu, které jsou základními stavebními prvky mladistvě vypadající pleti. Posilují mezibuněčná pletiva a tím pomáhají vyhladit jemné linky a vrásky, pleť tak vypadá a na dotek je hladší, pružnější a více odolná.

Expertiza Clinique
Obnova jemných linek a vrásek není úkolem pouze pro jednu jedinou zázračnou složku. Pro co nejúčinnější antiage výsledky kombinujeme peptidy s dalšími účinnými látkami. Vaší pozornosti by nemělo uniknout: sérum Clinique Smart Custom-Repair Serum kombinující acetyl-hexapeptid-8 se syrovátkovým proteinem, kyselinou salicylovou, kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro viditelné vyhlazení, vypnutí a projasnění pleti.

Co o nich říkají vědci Clinique
“Během našeho výzkumu a inovací zkoumáme různé variace peptidů. Jsou totiž naprosto zásadní pro podporu přirozené tvorby kolagenu a elastinu v pleti, které mají klíčovou úlohu pro vyhlazený a vypnutý vzhled pleti bez vrásek," říká Dr. Tom Mammone, víceprezident pro fyziologii pleti a farmakologii.

Peptides


#skincare

“Moje pleť miluje @Clinique Smart Clinical MD. Je to hydratační produkt vše v jednom - omlazuje, vyhlazuje linky a vrásky a sjednocuje nerovnoměrný tón pleti.
A v kombinaci se sérem Smart moji pleť úplně napumpoval!”

@mimigstyle


#skincare

“Moje pleť miluje @Clinique Smart Clinical MD. Je to hydratační produkt vše v jednom - omlazuje, vyhlazuje linky a vrásky a sjednocuje nerovnoměrný tón pleti.
A v kombinaci se sérem Smart moji pleť úplně napumpoval!”

@mimigstyle

More Key Ingredients

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.