Activated Aloe Water

Objevte

Lactobacillus Probiotic Ferment

Objevte

Lactobacillus Probiotic Ferment

Obecné informace

Přehled

Nedostatky pleti
· začervenání
· podráždění

Co hledat na seznamu složení
Lactobacillus ferment

Proč jej vaše pleť potřebuje
Probiotický ferment laktobacilu pomáhá viditelně zklidnit vaši pleť. Podporuje přirozenou ochrannou bariéru pleti a tím i její schopnost bránit se podráždění způsobeném iritanty z okolního prostředí.

Expertiza Clinique
Probiotický ferment laktobacilu obsažený v náplni Clinique iD Active Cartridge Concentrate for Imperfections je součástí probiotické technologie, jež pomáhá posílit přirozený mikrobiom pleti jejím zklidněním a povzbuzením. Zároveň zmírňuje začervenání a vytváří tak jednotnější a zářivější vzhled pleti.

Co o něm říkají Clinique dermatologové
“Používání hydratační péče s obsahem probiotické technologie pomůže viditelně zklidnit pleť, zmírnit začervenání i podráždění a udržet ji v rovnováze - podobně jako užívání probiotik pomáhá vašemu trávení," říká Dr. Michelle Henry, certifikovaná dermatoložka Clinique působící v New Yorku.

Lactobacillus Probiotic Ferment


#skincare

Bez makeupu po 10 dnech používání Clinique iD na nedokonalosti pleti!


@cliniquenz.stlukes


#skincare

Bez makeupu po 10 dnech používání Clinique iD na nedokonalosti pleti!


@cliniquenz.stlukes

Další klíčové složky

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.