Gyokuro Green Tea

Obecné informace

Obecné informace

Nedostatky pleti
· linky a vrásky
· mdlá pleť
· podráždění

Co hledat na seznamu složení
Extrakt z lístků Camelia Sinensis

Proč jej vaše pleť potřebuje
Zelený čaj obashuje mnoho účinných látek, jako jsou kofein, antioxidanty a aminokyseliny, které pomáhají zklidnit citlivou a podrážděnou pleť. Jeho zklidňující účinky pomáhají pleti posílit odolnost vůči negativním vlivům agresorů z okolního prostředí, zanechávají ji více projasněnou a vyhlazenou.

Expertíza Clinique
Zelený čaj gjokuro je ručně sbírán v Japonsku takovým způsobem, aby jeho přirozené antioxidační účinky byly maximálně využity. Je jednou ze základních složek séra Even Better Clinical™ Dark Spot Corrector + Interrupter, které pomáhá viditelně redukovat pigmentové skvrny, stařecké skvrny a stopy po akné, zatímco účinně předchází vzniku nových.

Nepřehlédněte
Samurajové pili zelený gjokuro čaj před tím, než šli do boje, pro uklidňující účinky theaninu a osvěžující efekt kofeinu. Po staletí je nazýván nápojem krásy, jehož zklidňující účinky jsou v současné době využívány pro dosažení optimálního efektu.

Gyokuro green tea


#PÉČE

"Zelený čaj gjokuro má zklidňující účinky pro citlivou a podrážděnou pleť."

– Clinique dermatoložka Dr. Adriane Pompa


#PÉČE

"Zelený čaj gjokuro má zklidňující účinky pro citlivou a podrážděnou pleť."

– Clinique dermatoložka Dr. Adriane Pompa

More Key Ingredients

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.