Obecné informace

Obecné informace

Nedostatky pleti
· podráždění a začervenání
· suchost a dehydratace

Co hledat na seznamu složení
Centella Asiatica

Proč ji vaše pleť potřebuje
Pokud máte jemnou, suchou a citlivou pleť, která se snadno podráždí - začervenání, pálení nebo svědění - cica ji pomůže zklidnit. Cica, rovněž známá jako Centella asiatica, je bylina s bohatým obsahem mastných kyselin, vitamínů a aminokyselin. Již po staletí je využívána v tradiční čínské medicíně díky svým schopnostem zklidnit zarudnutí a zmírnit zánět.

Expertiza Clinique
Velmi suchá pleť je poničená pleť, což znamená, že potřebuje nejenom vyživit ale také zahojit a obnovit. Hydratační krém Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator v sobě kombinuje výtažek cica s lipidy, kyselinou hyaluronovou, a aktivovanou aloe vodou, čímž pomáhá pleť obnovit, posílit a navrátit rovnováhu její ochranné bariéry. Díky tomu je vaše pleť méně citlivá na okolní vlivy a vypadá lépe každý den.

Mohlo by vás zaujmout
Cica bývá také nazývána "tygří tráva" (Tiger Grass), protože o tygrech je známo, že si tuto rostlinu vtírají do kůže, aby jim pomohla se zahojením poranění.

More Key Ingredients

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.