Aloe Bioferment + HA Complex

OBJEVTE

Bioferment aloe + HA komplex

OBJEVTE

Bioferment aloe + HA komplex

Obecní informace

Obecné informace

Nedostatky pleti
· Suchost
· Mdlý tón

Co hledat na seznamu složení
Voda z listů Aloe Barbadensis, extrakt z listů Aloe Barbadensis, polysacharidy z listů Aloe Barbadensis, hyaluronát sodný

Proč jej vaše pleť potřebuje
Se dvěma různými účinnými hydratačními ingrediencemi dokáže tento komplex hydratovat dvěma způsoby - váže na sebe vlhkost a pomáhá ji v pleti uchovat.

Expertíza Clinique
Spojili jsme dohromady dvě hydratační ingredience a vytvořili tak jednu komplexní účinnou složku:

· Bioferment aloe: vědci Clinique transformovali aloe vera prostřdnictvím exkluzivního fermentačního procesu. Jeho součástí bylo rozložení větších molekul na menší, aby mohly být snadněji vstřebány do pleti. Vytvořený s obsahem laktobacilu, aktivované aloe vody a certifikovaného a ze zodpovědných zdrojů získaného práškového extraktu aloe, tento na živiny bohatý ferment pomáhá pleti uchovat hydrataci.

· Kyselina hyaluronová: tato vlhkost navazující ingredience pomáhá vytvořit "rezervoár vláhy" pro optimální hydrataci.

Další klíčové složky

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.