Obecné informace

Obecné informace

Nedostatky pleti
· suchost
· mdlý tón

Co hledat na seznamu složení
Voda z listů Aloe Barbadensis

Proč ji vaše pleť potřebuje
Aktivovaná aloe voda pomáhá pleti lépe vstřebat a dlouhodobě uchovat hydrataci.

Expertiza Clinique
Čistá voda je obohacena o extrakty z listů Aloe Barbadensis a poté nabita kladnými i zápornými ionty, které zlepšují schopnost pleti využít její příznivé účinky. Dále je kombinována s dalšími hydratačními složkami, jako například kyselinou hyaluronovou, pro ještě výraznější a dlouhodobější výsledky. Oční péče Moisture Surge Eye™ Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate dodá jemnému očnímu okolí okamžitou záplavu hydratace.

Co o ní říkají Clinique dermatologové
"Aktivovaná aloe voda významně pomáhá vaší pleti uchovat si optimální hladinu hydratace", vysvětluje Dr Sueng Hoon Kang, certifikovaná dermatoložka působící v Soulu, Jižní Koreji.

Nejprodávanější produkty s obsahem aktivované aloe vody

Aktivovaná aloe voda


#PÉČE

"Otestovala jsem koncentrovanou oční péči #Clinique Moisture Surge™, která zajistí hydrataci jemnému očnímu okolí na 96 hodin! #moisturesurge"

@jessfashion101


#PÉČE

"Otestovala jsem koncentrovanou oční péči #Clinique Moisture Surge™, která zajistí hydrataci jemnému očnímu okolí na 96 hodin! #moisturesurge"

@jessfashion101

More Key Ingredients

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.