Komplex CL1870 Laser Focus™

OBJEVTE

Komplex CL1870 Laser Focus

OBJEVTE

Komplex CL1870 Laser Focus

Obecné informace

Komplex CL1870

Nedostatky pleti
· Linky
· Vrásky

Co hledat na seznamu složení
Acetyl Hexapeptid- 8, Palmitoyl Tripeptid-1, Palmitoyl Tetrapeptid-7, ovesný protein \Lactis Protein\Protéine du Petit-Lait, kofein, extrakt Hypnea Musciformis (Algae)

Proč jej vaše pleť potřebuje
Nikdy není příliš brzy (nebo příliš pozdě) na sestavení antiage plánu. Naše expertní směs zklidňujících ingrediencí a ingrediencí podporujících kolagen pro viditelnou obnovu a podporu pleti. Ať už máte jemné linky nebo hluboké vrásky, s naším komplexem CL 1870 Laser Focus™ dosáhnete hladší a mladistvěji vypadající pleti.

Expertiza Clinique
Komplex CL 1870 Laser Focus™ je účinná směs bohatá na peptidy sestavená panelem expertních vědců. Je klíčovou složkou séra Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum, našeho dosud nejpokročilejšího antiage séra, které dokáže vyzrát na linky a vrásky ze tří úhlů.


Některé z klíčových složek obsažených v CL1870

Acetyl Hexapeptid-8 (Neuropeptid): Acetyl Hexapeptid-8 je peptid, který pomáhá zvýšit přirozenou tvorbu kolagenu v pleti a tím zmírňovat vzhled a viditelnost linek.

Palmitoyl Tripeptid-1/Palmitoyl Tetrapeptid-7: Tyto dva peptidy pracují společně a podporují tak přirozený kolagen.

Ovesný protein: Ovesný protein pomáhá podpořit přirozenou tvorbu kolagenu.

Kofein: kofein působí proti iritantům a pomáhá zklidnit podráždění. Pleť je méně podrážděná a v optimálním stavu pro svou přirozenou obnovu.

Extrakt z Algae: extrakt z řasy algae pomáhá zklidnit pleť a tím zmírnit efekt podráždění pro její optimální obnovu.

Další klíčové složky

Zeptejte se našich odborníků

Receptura Clinique: Účinnost, Bezpečnost, Vědecké poznatky

Clinique uvedl v roce 1968 vůbec první řadu péče o pleť vyvinutou dermatology, slibující efektivní, bezpečné a klinicky ověřené složení, které dokáže vytvořit krásnou pleť. Vyhýbáme se použití alergenů, dráždivých látek a dalších složek, které mohou způsobit potenciální poškození pleti.

Výsledky zaručuje způsob, jakým jsou jednotlivé účinné složky kombinovány na základě nejnovějších vědeckých poznatků tak, aby dosáhly maximálního efektu bez podráždění. Současně s vědeckým vývojem a postupem neustále přezkoumáváme jednotlivé složky a účinné látky ve spolupráci s našimi vědci, výzkumníky, lékaři a vedoucími certifikovanými dermatology.

Jednoduché. Bezpečné. Účinné.
Vždy formulováno pro maximální výsledky bez podráždění.